Więcej

  1,5 % dla kotków

  W Polsce działa wiele organizacji pożytku publicznego działających na rzecz kotów, którym możesz przekazać swój 1,5% z podatku. Przekazując 1,5% pomagasz opiekować się bezdomnymi kotami, dajesz im posiłek, opiekę weterynaryjną i dach nad głową. Wybierz organizację lub fundację już dziś!

  Reklama

  Fundacja Azylu Koci Świat

  Działamy od 2004 roku, a obecnie mamy pod opieką około 150 kotów, około 50 psów, 3 kozy, konik, kilkadziesiąt kurek i kilka kaczek. Działamy na terenie Mazowsza, przede wszystkim w okolicy Nasielska i Warszawy.

  Fundacja KOT – Koty Otoczone Troską

  Od 2005 roku ratuje bezdomne koty, często ofiary wypadków, sterylizuje koty wolnożyjące, by ograniczać liczbę niechcianych zwierzaków, szuka dobrych domów adopcyjnych dla oswojonych, przyjacielskich kotów.

  Fundacja Przytul Kota

  Pomagamy zarówno zwierzętom chorym i opuszczonym, jak i zdrowym. Oswojone zwierzęta zabieramy do Mruczarni, gdzie przebywa ich kilkadziesiąt, zaś dzikie – po kastracji i leczeniu – wypuszczamy w miejscu złapania.

  Fundacja JOKOT

  Naszym priorytetem jest zmniejszenie skali bezdomności kotów, dlatego też sterylizujemy koty wolno żyjące i propagujemy sterylizację kotów domowych. Pomagamy również zwierzętom porzuconym, osieroconym, zaginionym.

  Fundacja KOTIKOWO

  Działalność fundacji polega na niesieniu ulgi w cierpieniu, zapewnieniu bezpiecznej egzystencji, ograniczeniu bezdomności kotów wolno bytujących i zmniejszaniu populacji bezdomnego, miejskiego stada.

  Fundacja MIAUKOT

  Naszym bezcennym majątkiem jest doświadczenie wypracowane przez kilkanaście lat funkcjonowania azylu i prowadzenia domów tymczasowych dla zwierząt. W 2013 roku Fundacja uzyskała status OPP i może prowadzić zbiórkę 1% pod własnym szyldem.

  Fundacja Stawiamy Na Łapy

  Rocznie ratujemy kilkaset kocich istnień. Zajmujemy się opieką nad kotami, poszukujemy domów dla bezdomnych kotów z Krakowa i okolic, zajmujemy się sterylizacją i leczeniem kotów wolnożyjących, oraz działaniami edukacyjnymi w zakresie mądrej opieki nad zwierzętami.

  Stowarzyszenie na rzecz zwierząt koty psy i my

  Jesteśmy grupą osób, której celem jest pomoc bezdomnym zwierzętom w naszym regionie – Wodzisław Śląski i okoliczne miejscowości. Wszyscy mamy swoje życie, pracę i rodzinę, własne zwierzaki, jednak każdą wolną chwilę poświęcamy niesieniu pomocy najbardziej potrzebującym psom i kotom.

  Promuj naszą akcję

  Możesz pomóc nam w dotarciu do większej liczby internautów wstawiając reklamę na swoją stronę lub bloga. Przygotowaliśmy prosty kod, który wystarczy wkleić. Zobacz jak możesz pomóc i promuj nas w internecie.

  Dowiedz się jak wychować szczęśliwego kota: