Więcej

  1,5 % dla kotków

  W Polsce działa wiele organizacji pożytku publicznego działających na rzecz kotów, którym możesz przekazać swój 1,5% z podatku. Przekazując 1,5% pomagasz opiekować się bezdomnymi kotami, dajesz im posiłek, opiekę weterynaryjną i dach nad głową. Wybierz organizację lub fundację już dziś!

  Reklama

  Fundacja Azylu Koci Świat

  Działamy od 2004 roku, a obecnie mamy pod opieką około 150 kotów, około 50 psów, 3 kozy, konik, kilkadziesiąt kurek i kilka kaczek. Działamy na terenie Mazowsza, przede wszystkim w okolicy Nasielska i Warszawy.

  Fundacja Azylu Koci Świat

  Fundacja KOT – Koty Otoczone Troską

  Od 2005 roku ratuje bezdomne koty, często ofiary wypadków, sterylizuje koty wolnożyjące, by ograniczać liczbę niechcianych zwierzaków, szuka dobrych domów adopcyjnych dla oswojonych, przyjacielskich kotów.

  Fundacja KOT – Koty Otoczone Troską

  Fundacja Przytul Kota

  Pomagamy zarówno zwierzętom chorym i opuszczonym, jak i zdrowym. Oswojone zwierzęta zabieramy do Mruczarni, gdzie przebywa ich kilkadziesiąt, zaś dzikie – po kastracji i leczeniu – wypuszczamy w miejscu złapania.

  Fundacja KOT Przytul kota

  Fundacja JOKOT

  Naszym priorytetem jest zmniejszenie skali bezdomności kotów, dlatego też sterylizujemy koty wolno żyjące i propagujemy sterylizację kotów domowych. Pomagamy również zwierzętom porzuconym, osieroconym, zaginionym.

  Fundacja JOKOT

  Fundacja KOTIKOWO

  Działalność fundacji polega na niesieniu ulgi w cierpieniu, zapewnieniu bezpiecznej egzystencji, ograniczeniu bezdomności kotów wolno bytujących i zmniejszaniu populacji bezdomnego, miejskiego stada.

  Fundacja KOTIKOWO

  Fundacja MIAUKOT

  Naszym bezcennym majątkiem jest doświadczenie wypracowane przez kilkanaście lat funkcjonowania azylu i prowadzenia domów tymczasowych dla zwierząt. W 2013 roku Fundacja uzyskała status OPP i może prowadzić zbiórkę 1% pod własnym szyldem.

  Fundacja Stawiamy Na Łapy

  Rocznie ratujemy kilkaset kocich istnień. Zajmujemy się opieką nad kotami, poszukujemy domów dla bezdomnych kotów z Krakowa i okolic, zajmujemy się sterylizacją i leczeniem kotów wolnożyjących, oraz działaniami edukacyjnymi w zakresie mądrej opieki nad zwierzętami.

  Fundacja Stawiamy Na Nogi

  Stowarzyszenie na rzecz zwierząt koty psy i my

  Jesteśmy grupą osób, której celem jest pomoc bezdomnym zwierzętom w naszym regionie – Wodzisław Śląski i okoliczne miejscowości. Wszyscy mamy swoje życie, pracę i rodzinę, własne zwierzaki, jednak każdą wolną chwilę poświęcamy niesieniu pomocy najbardziej potrzebującym psom i kotom.

  Koty psy i my

  Promuj naszą akcję

  Możesz pomóc nam w dotarciu do większej liczby internautów wstawiając reklamę na swoją stronę lub bloga. Przygotowaliśmy prosty kod, który wystarczy wkleić. Zobacz jak możesz pomóc i promuj nas w internecie.

  Dowiedz się jak wychować szczęśliwego kota: