Fundacja Przytul Kota

KRS 0000582607

 

Reklama

Fundacja istnieje po to, byśmy mogli pomagać zarówno zwierzętom chorym i opuszczonym, jak i zdrowym, lecz niewidzialnym dla większości przechodniów. Oswojone zwierzęta zabieramy do Mruczarni, gdzie przebywa ich kilkadziesiąt, zaś dzikie – po kastracji i leczeniu – wypuszczamy w miejscu złapania. Wspieramy kocich karmicieli i budujemy domki dla futerkowych włóczęgów. Porywamy na chwilę zwierzaki wolno żyjące po to, by sprawdzić ogólny stan ich zdrowia i wykastrować. Działamy na zasadach wolontariatu, wyłącznie w oparciu o hojność Darczyńców – w oparciu o Waszą hojność.

Koci los odmieniamy od listopada 2015, a 1% zbieramy od niedawna – dopiero od 2019. Dzięki tym środkom mogliśmy otworzyć fundacyjną lecznicę. Dzięki nim możemy leczyć bardzo chore koty. Możemy jeszcze więcej kastrować i jeszcze bardziej ograniczać bezdomność wśród kotów wolno żyjących. Dlatego ogromnie dziękujemy za wsparcie w poprzednich latach. To wszystko co “możemy” – możemy dzięki Wam. Dzięki Waszemu 1%.

Fundacja Przytul Kota

Od początku naszej działalności do dzisiaj, pod naszą opieką przebywało ponad 1100 kotów. Prawie 900 z nich znalazło kochające domki. Wyleczyliśmy niezliczone ilości kotów wolno żyjących i wykastrowaliśmy całe ich zastępy.

Wasz 1% to dla nas ogromnie dużo:

  • To pomoc dla porzuconych, przerażonych i bezradnych zwierząt.
  • To przeciwdziałanie bezdomności wśród kotów.
  • To poprawa warunków życia kotów wolno żyjących (jedzenie, leczenie, kastracja).
  • To opieka weterynaryjna dla podopiecznych Fundacji.
  • To nowe, bezpieczne domy dla zwierząt zabranych z ulicy.

Fundacja Przytul Kota

O naszej działalności możecie przeczytać: