Więcej
  abckota.plNewsy22-letni zwyrodnialec z Gdyni torturował kota podpalając suszarką

  22-letni zwyrodnialec z Gdyni torturował kota podpalając suszarką

  -

  22 letni Kacper B. z Gdyni który torturował kota i pochwalił się tym w internecie sam zgłosił się na policję. Wcześniej po tym jak o torturach dowiedziała się jego rodzina stracił dach nad głową. Na forum dyskusujnym mężczyzna umieścił zdjęcia powieszonego kota i dodał opis:

  „SkÓ****SYN mnie wk***WIŁ, to najpierw go zatłukłem, a potem wziąłem suszarkę i powiesiłem go na kablu za przednia i tylną łapkę. Wyje, jakby go ktoś obcierał ze skóry xD. No to dostaje po mordzie i na sekundę się zamyka”

  Użytkownicy wykopu i celebrytka Maffashion zaczęli nagłaśniać sprawę i szukać zwyrodnialca. Zdjęcia i nagrania z tego okrutnego zdarzenia opublikował na swoim Instagramie Dolnośląski Inspektorat Ochrony Zwierząt, można je zobaczyć pod adresem: https://www.instagram.com/p/Cfn6BIgr1Ot/. Inspektorat wyznaczył wcześniej nagrodę w wysokości 20 000 PLN za znalezienie zwyrodnielca.

  Reklama

  Policjanci z Gdyni zatrzymali dziś 22-letniego mężczyznę podejrzewanego o znęcanie się nad kotem (…) Policjanci zabezpieczyli materiał dowodowy, m.in. telefon komórkowy, w którym znaleźli filmy, na których mężczyzna rejestrował, jak znęca się nad zwierzęciem. 22-latek już wkrótce zostanie doprowadzony do prokuratury. – informuje Jolanta Grunert, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Gdyni

  Zwyrodnialec okazuje się być również antysemitą, jako pracownik Biedronki na tym samym forum podpowiadał jak kasować produkty okradając swojego pracodawce nazywając Biedronkę “żydem spożywczym” (pisownia oryginalna).

  Za znęcanie się nad zwierzętami grozi kara do maksimum 3 lat więzienie. Jeśli sprawca działał ze szczególnym okrucieństwem, minimalna kara to 3 miesiące, a maksymalna – 5 lat.

  Reklama
  Damian Wiącek
  Damian Wiącek
  Entuzjasta kotów nierasowych. Interesuje się tematyką zdrowego odżywiania kotów, zabawkami i zabawą z nimi.
  Reklama
  Reklama
  ReklamaZoo Plus