Więcej
  abckota.plNewsyKot Luke odnaleziony po pięcioletnich poszukiwaniach

  Kot Luke odnaleziony po pięcioletnich poszukiwaniach

  -

  Po pięciu latach nieobecności kot Luke, należący do Cindy i Jeffa Hall z Nevady, został odnaleziony w schronisku w Arkansas, ponad 2000 kilometrów od domu. Zaginął w 2019 roku w Arizonie, kiedy jego opiekunowie jeszcze tam mieszkali.

  Cindy i Jeff Hall adoptowali Luke’a, rosyjskiego niebieskiego kota, 12 lat temu z schroniska Pawsitively Cats w Tuscon, Arizona. Przez siedem lat Luke był częścią ich rodziny, aż pewnego dnia zaginął. Para podjęła intensywne poszukiwania, rozwieszając ulotki i szukając kota w okolicy, ale bez rezultatów.

  Reklama

  22 marca schronisko Pawsitively Cats otrzymało wiadomość, że Luke został znaleziony w stanie Arkansas, gdzie trafił na wolontariuszki w trakcie transportu zwierząt. Dzięki mikrochipowi udało się potwierdzić tożsamość kota i poinformować jego właścicieli.

  Cindy i Jeff Hall są zachwyceni, że Luke wrócił do nich żywy i zdrowy. Teraz nosi imię Sam, a jego opiekunowie mają nadzieję, że szybko przystosuje się do życia w rodzinie. Ta historia podkreśla znaczenie mikroczipów w odnajdywaniu zaginionych zwierząt i przypomina, że nigdy nie należy tracić nadziei.

  Reklama
  Reklama
  Reklama
  ReklamaZoo Plus