Więcej
  abckota.plPomocKociary i kociarze dla kici Zosi

  Kociary i kociarze dla kici Zosi

  -

  Fundacja Azylu Koci Świat z Nasielska zbiera fundusze na leczenie kotki Zosi. Założyliśmy skrzynkę na którą można wpłacać pieniądze, żeby zobaczyć ile uda nam się zebrać. Co dolega Kici? Przeczytamy o tym na fanpage fundacji:

  Po pierwszej, wstępnej wizycie wiemy, że zapewne główka Zosi już zostanie taka przechylona, bo wszystko wskazuje na to, że doszło do uszkodzenia błony bębenkowej w wyniku stanu zapalnego. Całe uszy Zosi są pełne świerzbowca i to prawdopodobnie ten pasożyt spowodował stan zapalny. Widoczny był też w badaniu polip. Najpierw musimy uporać się ze świerzbem, a potem Zosia musi przejść badanie endoskopowe i usunięcie polipa. Zmiany skórne, które tak Zosię swędzą zapewne nie są spowodowane jedynie licznymi pchłami, malutka musi więc odwiedzić też dermatologa, który pobierze próbki i wykona badania. Niewątpliwie koteczka ma bardzo bogate życie wewnętrzne, zatem musimy ją kilka razy odrobaczyć, również pod kątem pierwotniaków. Czekają też Zosię standardowe procedury takie jak sterylizacja, badania w kierunku chorób zakaźnych i szczepienie.

  Fundacji można pomóc przekazując 1% podatku, KRS fundacji: 0000208157. Więcej fundacji pod: https://abckota.pl/1procent.

  Reklama

  zdjęcie: screen ze strony https://www.ratujemyzwierzaki.pl/kotkaaazosia

  Damian Wiącek
  Damian Wiącek
  Entuzjasta kotów nierasowych. Interesuje się tematyką zdrowego odżywiania kotów, zabawkami i zabawą z nimi.
  Reklama
  Reklama
  ReklamaZoo Plus