Więcej
  abckota.plPomocZbiórka pieniędzy na kastracje kotów w Polsce - Koty z Grochowa

  Zbiórka pieniędzy na kastracje kotów w Polsce – Koty z Grochowa

  -

  Od początku wspieramy różne inicjatywy na rzecz zwierząt, a dziś chcemy Was zachęcić do wsparcia wyjątkowej akcji organizowanej przez Koty z Grochowa. Jak zapewne wiecie, głównym celem tej organizacji jest kastracja kotów, co jest kluczowym elementem walki z kocią bezdomnością.

  Dlaczego kastracja jest taka ważna?

  Kastracja to nie tylko sposób na ograniczenie populacji bezdomnych kotów, ale także na zapobieganie wielu poważnym problemom zdrowotnym. Ropomacicze, nowotwory, martwe mioty, zatrzymane porody, kocięta umierające na choroby wirusowe czy atakowane przez drapieżniki – to tylko niektóre z problemów, które można zminimalizować dzięki kastracji.

  Reklama

  Wielka akcja kastracji na terenach wiejskich

  W marcu tego roku Koty z Grochowa ruszyły z akcją finansowania zabiegów kastracji na terenach wiejskich w całej Polsce. Akcja spotkała się z ogromnym zainteresowaniem – udało się już wykastrować 240 kotów, a kolejne 160 czeka na zabieg.

  Pomoc na szeroką skalę

  Na początku swojej działalności Koty z Grochowa skupiały się na lokalnych działaniach w Warszawie, ale z czasem rozszerzyły swoją misję na inne regiony. Od 2017 roku działają również w powiecie sępoleńskim, gdzie powstał „wiejski oddział” Fundacji. Od września 2021 roku współpracują z akcją Powszechna Sterylizacja, docierając z pomocą na tereny wiejskie. Do tej pory udało się sfinansować kastrację aż 1700 kotów!

  Reklama

  Dlaczego potrzebna jest Wasza pomoc?

  Aktualnie środki przeznaczone na kastracje praktycznie się wyczerpały, a zainteresowanie akcją jest ogromne. To pokazuje, jak duża jest skala problemu. Aby móc kontynuować tę ważną misję, Koty z Grochowa potrzebują naszego wsparcia. Każda wpłata, nawet najmniejsza, ma ogromne znaczenie.

  Jak możecie pomóc?

  Bardzo prosimy Was o wsparcie zbiórki organizowanej przez Koty z Grochowa. Każde 5, 10 złotych przybliża nas do celu. Prosimy również o udostępnianie informacji o zbiórce – razem możemy naprawdę wiele zdziałać!

  https://pomagam.pl/7rr3ce

  Poniżej znajdziecie mapkę, która pokazuje, gdzie dzięki Waszemu wsparciu udało się już pomóc.

  Reklama
  Koty z Grochowa - gdzie pomagają?
  źródło: https://www.facebook.com/photo?fbid=857909186367494&set=a.353817496776668

  Dziękujemy za każdą złotówkę, za każde udostępnienie, za każdą formę wsparcia. Razem możemy zmienić los kotów w Polsce!

  Poprzedni artykuł
  Następny artykuł
  Damian Wiącek
  Damian Wiącek
  Entuzjasta kotów nierasowych. Interesuje się tematyką zdrowego odżywiania kotów, zabawkami i zabawą z nimi.
  Reklama
  Reklama
  ReklamaZoo Plus