Więcej
  abckota.plZakupyPETKIT Purobot Ultra

  PETKIT Purobot Ultra

  -

  Już za dwa tygodnie premierę będzie miała kuweta klasy premium. PETKIT Purobot Ultra to nowoczesna i zaawansowana kuweta samoczyszcząca, która została zaprezentowana na Global Pet Expo 2024 przez firmę PETKIT, światowego lidera w dziedzinie inteligentnych rozwiązań dla zwierząt domowych. Ten przełomowy produkt stanowi kamień milowy w branży opieki nad zwierzętami domowymi dzięki zdolności do wielogatunkowej identyfikacji, monitorowania stolca oraz analizy danych opartych na sztucznej inteligencji. Dzięki zintegrowanej obracającej się kamerze, PETKIT Purobot Ultra z kamerą umożliwia dokładne monitorowanie zachowań kota oraz dostarczanie istotnych informacji o zdrowiu zwierzęcia.

  Zamów w oficjalnym sklepie Petkit w Polsce na Amazon.pl: Petkit Amazon.

  Przełom w monitorowaniu zdrowia kotów

  PETKIT Purobot Ultra z kamerą jest pierwszym tego rodzaju rozwiązaniem w branży, które zapewnia wnikliwą analizę zdrowia zwierzęcia opartą na AI. Dzięki zintegrowanej kamerze, kuwetka śledzi i analizuje zachowanie kota w czasie rzeczywistym, w tym przed, w trakcie i po wizycie w kuwecie. Ponadto, system monitoruje cechy stolca, co pozwala na szybkie wykrycie ewentualnych nieprawidłowości zdrowotnych.

  Reklama

  PETKIT Purobot Ultra

  Wielogatunkowa rozpoznawalność i zindywidualizowane analizy

  PETKIT Purobot Ultra potrafi rozpoznawać i śledzić wiele kotów, co pozwala na dostosowanie analiz do każdego z nich. Dzięki temu właściciele zwierząt mogą śledzić zdrowie swoich pupili na podstawie ich indywidualnych zachowań. Ta funkcja przyczynia się do zapewnienia odpowiedniej opieki i szybkiej reakcji na potencjalne problemy zdrowotne.

  Reklama

  Zamów w oficjalnym sklepie Petkit w Polsce na Amazon.pl: Petkit Amazon.

  Aplikacje mobilne i kocie statystyki

  PETKIT Purobot Ultra oferuje również dostęp do aplikacji mobilnych, które prezentują statystyki dotyczące wizyt w kuwecie. Dzięki temu właściciele zwierząt mogą monitorować aktywność swojego kota, takie jak częstotliwość korzystania z kuwety oraz inne zachowania. W połączeniu z danymi dotyczącymi picia i jedzenia, aplikacje dostarczają wielowymiarowego obrazu zdrowia kota.

  Unikalny ekosystem PETKIT

  PETKIT kładzie nacisk na stworzenie unikalnego ekosystemu dla proaktywnego monitorowania zdrowia zwierząt. Firma stawia na zamknięty obieg komunikacji między zwierzętami a właścicielami, oferując wgląd w codzienne aktywności zwierzęcia. Poprzez monitorowanie różnych aspektów życia zwierzęcia, PETKIT umożliwia kompleksową analizę, która pozwala na podejmowanie świadomych decyzji dotyczących opieki.

  Perspektywy rozwoju technologii pet tech

  PETKIT jest pionierem w dziedzinie innowacji pet tech, koncentrując się na zaawansowanych rozwiązaniach technologicznych. Dążąc do “Technologii, która troszczy się”, firma zdobyła uznanie na całym świecie dzięki różnorodności swoich produktów oraz wprowadzeniu najnowszych osiągnięć AI do branży. PETKIT Purobot Ultra z kamerą stanowi kolejny krok w kierunku głębszego zrozumienia zwierząt domowych i ich potrzeb.

  Zamów w oficjalnym sklepie Petkit w Polsce na Amazon.pl: Petkit Amazon.

  Data premiery

  Na Global Pet Expo 2024 firma PETKIT ogłosiła, że PETKIT Purobot Ultra z kamerą zostanie oficjalnie wprowadzona na rynek 20 maja 2024 roku. Ten nowy produkt z pewnością stanie się niezbędnym elementem wyposażenia dla wszystkich, którzy pragną zapewnić swoim kotom najlepszą opiekę i troskę.

  Reklama

  PETKIT Purobot Ultra cena

  Finalną cenę produktu poznamy 20 maja 2024 roku.

  Podsumowując, PETKIT Purobot Ultra to rewolucyjna kuwetka samoczyszcząca z kamerą, która dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii AI, wielogatunkowej rozpoznawalności oraz aplikacjom mobilnym dostarcza właścicielom zwierząt cennych informacji o zdrowiu i zachowaniu ich pupili. To rozwiązanie otwiera nowy rozdział w dziedzinie opieki nad zwierzętami domowymi, umożliwiając proaktywne monitorowanie i dostosowanie opieki do indywidualnych potrzeb kotów.

  Zamów w oficjalnym sklepie Petkit w Polsce na Amazon.pl: Petkit Amazon.

  Reklama
  Reklama
  ReklamaZoo Plus